Gönültaşlar SürücüKursu

Hakkımızda

1990 Yılında kurulan Özel Gönültaşlar Sürücü Kursu; halen Milli Eğitim Bakanlığı denetim ve gözetimi altında faaliyetini sürdürüyor.

Bursa Yenişehir’de bulunan kursumuza, Bursa ve İznik üzerinden  özel araç ve toplu taşıma (Otobüs, Minibüs) ile rahatça ulaşabilirsiniz.

 Kursumuz  Otomobil, Otobüs, Motosiklet, Çekici / Tır sınıflarında eğitimler ve sürücü belgeleri veren kaliteli, üstün ve modern eğitimi hizmet anlayışı olarak benimsemiş, önde gelen eğitim kurumlarından biridir.

Direksiyon sürüş eğitimlerimiz süre kısıtlaması olmaksızın son model Renault Clio Araçlar ile birebir, randevu sistemiyle öğretinceye kadar uygun fiyatlarla devam eder.

Teorik eğitimlerimiz 19 ’ar kişilik interaktif modern dersliklerde konusunda uzman öğretim kadromuz tarafından süre kısıtlaması yapılmaksızın öğretinceye kadar devam eder.

Uygun fiyatlarla maksimum eğitimin süre kısıtlaması olmaksızın verilmesinin zorluğunu, trafik gibi hayati bir konunun şakaya gelmeyeceğinin farkındalığında eğitim programlarımızı; ”Yaşamınızı önemsiyoruz” ana felsefemize sadık kalarak sizlerle paylaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Özel Gönültaşlar Sürücü Kursu, sürücü eğitimi hizmetlerdeki mükemmeliyet düzeyi, ehliyet alanların ve yakınlarının memnuniyetini yaratmadaki kararlılığı, Üstün nitelikli ekibi ve çağdaş altyapısı, son model eğitim araçları, Öncü uygulamalarıyla; Sürücü Eğitiminde Mükemmeliyet

Özel Gönültaşlar Sürücü Kursunun amacı, müşterilerinin ehliyet ile ilgili gereksinimlerini karşılamak ve kazasız bir yaşam sürebilmeleri için iyi bir sürücülük eğitimi sağlamaktır. Bu amaç doğrultusunda, eğitim hizmetleri, her noktada, en yüksek kalitede, uygulamaya dayalı ve standart olarak öğretmeyi hedefliyoruz. Toplumu bilinçlendirmeye çalışırken, bir yandan da kendi ekibimizi, hizmet kalitemizi sürdürmek ve geliştirmektir.

 

Müşteri Memnuniyeti Yaratmada Kararlılık

Kurumumuzdan hizmet almayı seçen kişiler, sürücü eğitiminin herhangi bir noktasında, gereksinim duydukları tüm teorik ve direksiyon eğitimlerini, sınavlara hazırlanmalarını kurs içinde kolaylıkla alabileceklerdir. Hizmetlerimizi sunarken, en küçük ayrıntıda bile adaylarımızın kendilerini özel hissetmesini sağlayacak ve onları ön planda tutacak şekilde hareket edeceğiz.

Kursumuzun, en önemli başarı göstergelerinden biri müşteri memnuniyetidir. Bunun için, bizden hizmet alan müşterilerimizin memnuniyetini sistemli olarak izleyecek ve elde ettiğimiz sonuçları, sunduğumuz eğitim hizmetlerini geliştirmekte kullanacağız. Ehliyet almak isteyen müşterilerimize, maliyetlerimizi ve verimliliğimizi etkin olarak yönetip, yüksek kalitemizden ödün vermeden, hizmetlerimizin uygun fiyatlarla sunulmasını sağlayacağız.

Kurucumuz Hamdi GÖNÜLTAŞ’ın da dediği gibi  ”Bizim reklamımızı; en iyi kendi müşterimiz yapar.” sözünden yola çıkarak müşteri memnuniyetini en üst safhada tutmayı bir amaç bileceğiz…

 

Üstün Nitelikli Ekip ve Çağdaş Altyapı

Farklılığımızı yaratan en önemli unsur; mesleğinde en iyi olmak için gereken eğitim, deneyim ve özelliklere sahip, Gönültaşlar Sürücü Kursunda olmaktan gurur duyan ekibimizdir. Eğitime olanak sağlayan çalışma ortamıyla, her zaman en iyilerin yetiştiği, çalıştığı ve tercih ettiği kurum olacaktır. Bilgi, deneyim ve olanaklarımızla, topluma daha iyi sürücü eğitimi sunulmasını amaçlayan ve çalışan bir kurum olacağız.

 

...

Gönültaşlar Sürücü Kursu

0224 773 29 55

...

İznik Gönültaşlar Sürücü Kursu

...

Bursa Lider Sürücü Kursu